NOVINKY

NOVÝ jednofázový invertor TIGER 2040 MIG pro svařování metodou MIG/MAG

 


Digitální TŘÍFÁZOVÉ svařovací invertory TIGER 220 - 270 - 320 MMA / HF / MIG

 


Záložní zdroj
ZZ-200

 ČESKÝ VÝROBCE SVAŘOVACÍCH STROJŮTIGER se od samého počátku zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro svařování. Svařovací stroje TIGER byly až do roku 2007 určeny výhradně pro export. Pro velký úspěch na zahraničních trzích byla zahájena jejich distribuce v České republice a na Slovensku.

OBCHODNÍ FILOSOFIE - naším cílem je spokojený zákazník - koncový uživatel, potažmo jakýkoliv náš obchodní či servisní partner v České republice, nebo kdekoliv ve světě. Snažíme se o maximální kvalitu a spolehlivost námi vyráběných strojů, rychlé a kvalitní dodávky strojů, služeb, servisu, prodejní podpory a poradenství.

DISTRIBUCE - obchodní oddělení společnosti buduje v České republice rozsáhlou obchodní a distribuční síť.

SERVIS - rozsáhlá síť autorizovaných servisních partnerů v České republice umožňuje rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis. Servis je zajištěn v rámci České republiky max. do 48 hodin.

VZDĚLÁVÁNÍ - provádíme v rámci každoročního školení našich obchodních a servisních partnerů a poskytnutím rozsáhlé obchodní a servisní dokumentace. Proškolený obchodní nebo servisní partner, popřípadě distributor v České republice nebo kdekoliv na světě poskytne rozhodně kvalitnější a odbornější prodejní a po prodejní servis.

VÝROBA - pečlivý výběr dodavatelů a neustálé proškolování personálu výroby, četné kontroly jakosti a kvality výroby zajišťují vysoký standard a spolehlivost výrobků TIGER. Společnost spolupracuje s renomovanými výrobci a dodavateli komponentů a součástek pro svařovací stroje.

INOVACE A VÝVOJ - vývojové a konstrukční oddělení vynakládá velké úsilí vyhovět požadavkům jednotlivých zákazníků i celého trhu v rámci České republiky i zahraničí. Velký důraz při vývoji a konstrukci nových strojů je kladen na spolehlivost, svařovací vlastnosti, maximální vybavenost a jednoduchost ovládání.SORTIMENT - vývojoví pracovníci společnosti vyvinuli a společnost v dnešní době vyrábí více než 50 typů a variant svařovacích strojů TIGER pro svařování metodami MIG/MAG a více jak 20 typů invertorových strojů TIGER pro sváření metodami MMA a TIG.

  • MMA invertory
  • TIG/WIG/MMA/DC AC/DC invertory s HF (bezdotykovým) startem, pulsací a funkcí CYCLE
  • MIG/MAG svařovací stroje - poloautomaty s analogovým, digitálním nebo synergickým řízením
  • Posuvy drátu
  • Vodní chlazení svařovacího hořáku